| adelina26 a întrebat:

Ce informatii imi puteti oferii despre Academia Nationala de Informatii S.R.I?
*cum e in timpul facultatii
*se intra greu?
*ce faci dupa terminarea facultatii?
Va multumesc!

Răspuns Câştigător
miruna-apostol
| miruna-apostol a răspuns:

De intrat se intra greu, pentru ca sunt locuri putine. Dupa terminarea facultatii profesezi ca ofiter de informatii.
Pentru mai multe informatii, mergi la Directia Judeteana de Informatii din judetul tau si intra pe site-ul sri.ro.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti afla mai multe detalii aici:
http://www.sri.ro/......l8221.html

| robotel a răspuns:

In timpul facultatii e militarie, sculat-culcat, trezire la 5:30, ca sa iesi din unitate trebuie s-o faci numai cu permis si pe un timp limitat ( gen 2-3 ore maxim). O sa tii minte toata viata gaura din gardul unitatiilaughing))

Se intra greu, e batalie pe locuri, se intra pe relatii.

Dupa ce termini facultatea, vei fi o pleosnita mica prin SRI, cu timpul, daca esti eficient, avansezi.

Bafta daca ai de gand sa dai aici!