| letcanumihaistefan a întrebat:

Ce medie la purtare trebuie sa am in scoala/liceu ca sa intru la academia de politie A.I Cuza?
Am cautat pe net si nu am gasit

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Trebuie ca media generala la purtare a anilor de liceu sa fie cel putin 9.

4 răspunsuri:
| sofisis a răspuns:

Trebuie ca media generala a anilor de liceu sa fie minim 9.

| ioan452 a răspuns:

Buna cel mai bine ar fi sa ai media 10 asa esti asigurat dar daca ai media 9 nu cred ca ii o problema

| Motz_Andrei_1998 a răspuns:

Nu trebuie neaparat sa ai note de 10..pentru academia de politie e necesar sa ai diploma de bacalaureat si diploma de terminare a liceului

| lucianthegreat a răspuns:

Media 10.
Dar din cate stiu, in multe academii s-a scos aceasta regula.