| Taetae58 a întrebat:

Ce parere aveti de departamentul de comunicare si limbi straine din cadrul universitatii politehnice din Timisoara?

2 răspunsuri:
| Sophieka a răspuns:

Cauta grupuri de studenti pe Facebook sau forume pe google si intreaba-i direct pe actualii sau fostii studenti. Ei sunt cei mai in masura sa iti ofere parerile lor. Dar s-ar putea ca peste tot sa fie si pro-uri si contra, la orice facultate...Insa trebuie sa o gasesti pe cea care are mai multe pro-uri.

| DaFrateEuSunt a răspuns:

Sfat: intra pe serverul de discord al celor de la ROBac si intreaba acolo. https://discord.gg/robac