| anonim12059393939393939 a întrebat:

Ce parere aveti de facultatea de silvicultura si a deveni inginer silvic?
Ma gandesc ca este si de viitor atata timp cat nu rămânem fara copaci, lucru care probabil dureaza vreo 50 ani, e cineva aici care lucreaza in domeniu si poate sa detalieze mediul de lucru si daca e multumit?

1 răspuns:
| dullcat a răspuns:

Buna.Suna bine, si cu siguranta nu va dura treaba doar 50 de ani, ca apoi sa traim in desert.laughing Vezi daca nu exista grupuri de Facebook pentru aceasta facultate. Poti adresa acolo intrebari.