| Vectra1 a întrebat:

Ce parere aveti de meseria de pompier(subofiter)? Este bine platita avand in vedere riscurile la care esti supus? Am inteles ca ii ridica foarte mult acele sporuri de care dispun.In jur de cat castiga un subofiter pe luna?

1 răspuns:
| shrink a răspuns:

Niciodata si niciunde in lume pompierii nu vor fi platiti in raport cu riscurile
face parte din meseriile pe care le faci din pasiune, deci daca vrei sa te faci pompier din ratiuni financiare, apuca-te de altceva!