| Alecsandra95 a întrebat:

Ce parere aveti despre Facultatea de Drept? happy

Răspuns Câştigător
| SupraDozaDeVise a răspuns:

Ma salvezi daca ma duc in inchisoare :O?! Iti voi da funda whistling laughing!

6 răspunsuri:
| AnOnIm20202020 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic... mama a facut-o. pot sa o intreb daca vrei si dupa aia daca esti multumita de raspuns dai funda big grin

| Alecsandra95 explică (pentru AnOnIm20202020):

Ok. :d

| AnOnIm20202020 a răspuns (pentru Alecsandra95):

Da puteai si tu sa zici asta ieri cand era acasa dar azi e la servici! pana la 12-1, depinde cat vrea sa stea

| Dianaㄨ a răspuns:

M-am interesat foarte mult despre drept, pentru ca era o idee sa-l fac. Uita-te la intrebarile mele si vei gasi acolo una si despre drept, mi-a raspuns cineva chiar obiectiv si clar!

Parerea mea e ca toti se feresc sa spuna ca dai mita ca sa judeci pe altii care dau mita. Cam asa sta treaba. Este frumos, dar greu, insa ai o gramada de oportunitati dupa terminarea dreptului.
Daca vrei mai multe detalii, uita-te la raspunsurile pe care le-am primit la acea intrebare.

| Alecsandra95 explică (pentru SupraDozaDeVise):

Te salvezlaughing.

| alina000 a răspuns:

E o idee foarte buna daca vrei ca pe timpulfacultati sa inveti, deoarece dupa o sa ai un salariu foarte bun si o pozitie sociala de respectat. Poti sa te faci procuror sau judecator, sau avocat