| Atti12 a întrebat:

Ce parere aveti despre facultatea de horticultura? Ce oportunitati as putea avea pe viitor? Dar la ASE?

2 răspunsuri:
| RKBlue a răspuns:

Horticultura?
Sa lucrezi la o florarie sau daca ai noroc la un magazin mare sau niste sere.
Cu ASE-ul? Ai mai multe oportunitati.Depinde de profil.
Plus ca oportunitatile nu conteaza(adica conteaza, dar nu cel mai mult). Trebuie sa stii sa cauti un job, sa te pricepi, sa ai putin noroc, etc...

| sierra1 a răspuns:

"horticultura? Ce oportunitati as putea avea" - la vreo primărie de oraș sau nimic