| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre meseria de agent turism/imobiliar /vanzari? Din care se castiga mai bine? Fundita happy

Răspuns Câştigător
| andyloveandra a răspuns:

Pai din agentia de turism este si putin mai multa munca dar si salariul este satisfacator.Cel imobiliar este in scadere cum bine vezi.Si din vanzari este munca. asa ca iti recomand Turism bft!

4 răspunsuri:
| apreutesii a răspuns:

Turism...cred

| gelica a răspuns:

Eu aș spune că din agent turism se câștigă mai bine. Oamenii sunt încântați de prestația ta dacă îți faci treaba bine. Și e o meserie din care se câștiga f. bine din toate cele enumerate de tine.

| Anda1708 a răspuns (pentru andyloveandra):

Mersi pentru raspuns!happy

| Xena20 a răspuns:

Nu exista din care se câștigă mai bine, contează cu ce te descurci tu mai bine sa vinzi. In domeniul vânzarilor poți câștiga foarte bine daca te descurci sau poți să mori de foame daca nu te descurci. La fel în orice afacere, poți câștiga foarte bine daca știi să vinzi sau poți să mori de foame daca nu te descurci. Deci vezi ce ți se potrivește ție mai bine.