| Rizer a întrebat:

Cat poate castiga un agent imobiliar intr-o luna?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde cat de bun esti

| hunterpainting a răspuns:

E cu comisioane

poate mult

| Generalul a răspuns:

Depinde mult de oras in primul rand. Da, se lucreaza pe baza de comision (intre 20 si 50% depinde de firma), fara salar fix in majoritatea cazurilor. In orasele mari, cum e Bucuresti, Cluj sau Timisoara, poti face si cateva zeci de milioane la o tranzactie, numai ca o sa dureze cateva luni pana inveti "meserie". In orasele mici nu cred ca faci mai mult de cateva milioane, maxim, pe luna...

| spy2o a răspuns:

Depinde de cat de bine te pricepi sa-i "aburesti"laughing, de cate comisioane iei!