| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre meseria de agent turism/imobiliar /vanzari? Din care se castiga mai bine? Fundita happy

Răspuns Câştigător
| andyloveandra a răspuns:

Pai din agentia de turism este si putin mai multa munca dar si salariul este satisfacator.Cel imobiliar este in scadere cum bine vezi.Si din vanzari este munca. asa ca iti recomand Turism bft!

| Anda1708 a răspuns (pentru andyloveandra):

Mersi pentru raspuns!happy

3 răspunsuri:
| gelica a răspuns:

Eu aș spune că din agent turism se câștigă mai bine. Oamenii sunt încântați de prestația ta dacă îți faci treaba bine. Și e o meserie din care se câștiga f. bine din toate cele enumerate de tine.

| apreutesii a răspuns:

Turism...cred