| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre Scoala de Agenti de Politie "Septimiu Muresan" Cluj Napoca?

3 răspunsuri:
| rrrrrrrrrrrrrrrrrr a răspuns:

Este nemaipomenita, dascali de exceptie, conditii de exceptie, mult succes daca ai ales sa urmezi cursurile ei!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu am in plan sa ma inscriu anul acesta la Cluj big grin m-am documentat destul de mult. si mi se pare foarte ok. mai ales conditiile sunt bune. daca ai informatii poti s imi dai add la: vise_colorate. sau daca are cineva subiecte din anii precedenti (exclus 2009). rog sa ma contacteze sa mi le trimita si mie. multumesc. si mult succes!hee hee

| senorita.ro a răspuns:

Este o scoala de prestigiu, am inteles ca trebuie sa dormi la ei in camin, au cea mai moderna sala de fitness din cluj, ai liber acasa in weekend si joi-a ( sau o zi care ti-o alegi tu ), mai pot sa spun despre ei ca... sunt oarecum renumiti. happy Ar merita sa apuci un asemenea drum, insa tin sa mentionez faptul ca ies pe banda rulanta politisti, si nu au unde sa le dea de lucru. Daca ai fost atent, acum aproximativ 5 luni erau articole in care scriau ceva de genu: Generatia din acest an al " bla bla " nu vor avea un loc de munca asigurat! Punct si restul nu mai conteaza.

Ca o idee finala, personal cred ca e cam saturata piata big grin