| anonim_4396 a întrebat:

Ce religie este Bill Kaulitz?

Răspuns Câştigător
cristian
| cristian a răspuns:

Este protestant.

22 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

Buna, desi este nascut in Germania, nu poate fi decit catolic, in mare parte nemtii sint catolici.

assiris
| assiris a răspuns:

Bill Kaulitz din cite stiu eu s-a născut la 1 septembrie 1989 in oraşul Leipzig, Germania si este o persoana si nu religie.

| Lory_2572 a răspuns:

Este catolic.

| SomethingInTheWay a răspuns:

Ma rog, ati inteles la ce ma refer, nu? laughing Oricum e veche intrebarea... nu imi mai place TH big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Catolic... logik big grin:*:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

BIll Kaulitz eu stiu foarte sigur ca am biografia sa completa ca este SI face parte din biserica Romano-Catolica deci este Catolic. Nu buddhist sau ortodox sau etc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu stiu ca Bill kaulitz este o persoana nu o religie! poate de ce religie este!laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este ortodox

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Crestin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Catolic

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E catolic

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Catolic

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Catolic...cred si am si eu o intrebare ce deosebiri sunt dintre religia ortodoxa si cea catolica

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poate e catolik poate protestant... eu cred ca e catolikwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am vorbit cu Bill Kaultz pe mess dar nu l-am intrebat de ce religie este.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bill este catolic

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dah, are dreptate, este o persoana, nu o religie

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu parerile difera da dar in germania sunt si biserici catolice dar si ortodoxe HABAR NAM!

| KiduuPink a răspuns:

Nu cred ca e ortodox, nu vedeti cum arata, cum poate fi bill ortodox! apropo ce conteza ce religie este?

| Postelnicu_Lorena_1995 a răspuns:

Catolic idiotule sau idioato daaaaaa ci ce religie e

| RuxandraV a răspuns:

Probabil ca este catolic...
eu stiu ca majoritatea celor nascuti in germania sunt catolici happy

| valery_4592 a răspuns:

E catolic