| anonim_4396 a întrebat:

Ce sa fac cand un baiat ma ignora si reuseste sa ma faca geloasa?

Răspuns Câştigător
| zambethツ a răspuns:

Ochi pentru ochi, dinte pentru dinte. Poarta-te si tu ca el, ignora-l, omoara-l cu indiferenta. Ignora-l sa ajunga el sa fiarba.deconecteaza-te de tot, distreza-te pe seama asta.vezi cum se comporta daca continua sa aiba acelasi comportament mergi mai departe lafel.baietii in general isi dau seama cand o fata este dependenta de ei ori ii place, iar acest lucru le gadila orgoliul si apeleaza la acest gen de atitudine ca sa te tina in suspans.Incearca sa faci sa faci si tu un pic pe inabordabila... dar doar un pichappykiss

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Să-ți vezi de treaba ta, nu te vrea!
Pa, pa.

| Anddrea a răspuns:

Il dai naibii si iti cauti si tu altu`.

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Cozonaci

| Claudia a răspuns:

In primul rand. cum sa scris si mai jos ignora-l! dar dai un " buna " si din astea...winking la rau raspunde cu bien ca doare de 10x mai rau, stiu ca doare dar asa e cel mai bine... nu te mai du unde e el iar cand te baga in seama aratate foarte ocupata, gen " am si alte treburi mai importante de facut decat sa stau suparata ". love struck

| n13 a răspuns:

Eu in locul tau as mai incerca ...cu tupeu... ce poti pierde?