| anonim_4396 a întrebat:

Ce sa fac daca baiatul pe care il iubesc nu ma iubeste?

7 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Nu faci nimic. Te resemnezi si-ti cauti altul.De fapt, nu-l iubesti, ci il placi mult.Nu tot ce ne place trebuie sa ne apartina. Daca treci pe langa o vitrina si vezi o blana scumpa si frumoasa, spargi vitrina?

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si ioos la fel cu dany ma minte

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Va multumesc pentru sfat!

| Sylx a răspuns:

Renunti la el chiar daca ti-e greu, nu poti face pe cineva sa te iubeasca impotriva vointei lui.

| Sniper a răspuns:

Il parasesti si'ti cauti altu. Ca tare greu o mai fi sa te gandesti si tu singura la asta rolling eyes

| Simple Girl:X a răspuns:

Lasa-l! n-are rost sa pierzi vremea dupa el asa cum din pacat am facut si eu! sunt o multime de baieti, asa ca nu merita sa iubesti pe cineva care nu te iubeste! dragoste cu sila nu se poate:*