| mumapadurii a întrebat:

Ce stiti despre agentia de moda Elite Models? Am fost invitata sa ma inscriu si eu si nu stiu ce sa fac!

3 răspunsuri:
| Raluk1998 a răspuns:

Stiu pe cineva care s-a inscris si a dat banii degeaba a chemat-o de cateva ori sa o invete sa mearga dar nimic altceva intr-un an

| cacamacaca a răspuns:

Nu iti recomand. happy o prietena de-a mea s-a inscris, a fost acceptata, dar dupa o puneau sa dea 32 de milioane ca sa isi faca un fel de dosar/catalog cu ea. funda?happy

| Suruianu_Florina_1997 a răspuns:

In nici un caz nu te inscrie. Este o agentie "fantoma". Spun asta din experienta unei prietene. happya plati taxa de inscriere iar mai apoi nu a sunat-o nimeni pentru nici o sedinta foto.winking