| Maria_9493 a întrebat:

Ce stiti despre Universitatea de Vest Timisoara? astept pareri.

Răspuns Câştigător
| anamisis a răspuns:

Universitatea de Vest detine mai multe facultatii ...depinde de ce facultate te ar interesa, eu cred ca e buna avand in vedere ca vin studenti din Tg.Mures pana la cei din India, Africa si eu sunt la facultatea de economie care apartine de Vest

2 răspunsuri:
| Maria_9493 explică:

Ma interesa sectia legata de limbi straine

| kta_6466 a răspuns:

Sper ca nu esti la Drept, daca da ai grija ca profesorii iti vor cere anumite servicii sexuale ca sa te treaca la anumite materii...