| anonim_4396 a întrebat:

Ce va veti face cand veti creste mari(meseria adica)?

Răspuns Câştigător
| viatadecacatt a răspuns:

Politista happy Tata e politist, am fost de multe ori cu el la servici si mi-am dat seama ca asta e meseria care mi se potriveste day dreaming
Tu?

9 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Agramati.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca ma intorc in tara si ma fac profesorul tau particular de romana.
Eu voi
Tu vei
El va
Noi vom
Voi VETI(mama lui de cuvant nenorocit)
Ei vor

| Aurelia a răspuns:

Nu stiu daca ma voi putea face, dar cel mai mult imi doresc sa devin actrita!

| razvan_3457 a răspuns:

Filantrop haha

| Marry:X a răspuns:

Buna. Eu vreau sa ma fac medic stomatolog, pentru ca si tati e stomatolog si na am cabinet tot ce imi trebuie, am de unde invata meserie. Tu ce vrei?happy Pa pa:*

| dean a răspuns:

Actor, nimic nu ma poate razgandii sa aspir la o alta meserie, ce o vrea Domnu', Teyona te acompaniezlaughing

| Elly4all a răspuns:

Veterinar.

| viatadecacatt a răspuns:

Nu stiu dc nu merge sa las mesaj inapoiangry
Ma rog.am 15 ani si sunt din rosiorii de vede[daca ai auzit de orasu asta].
Si la aia cu civilii:se oftica si ei ca nu pot sa dea amenzib-)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sociolog...Cred ca mi se potriveste cel mai bine happy