| DiyanAndorea a întrebat:

Voi e masina v-ati lua cand veti creste?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Peugeot 206 sau Ford Fiesta

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Dupa mine as vinde masiniile parintilor, mai strang o suma si imi iau BMW, in orasul meu multi circula cu bicicleta, pot merge la munca cu bicicleta, la magazin, la cumparaturi pe jos pentru ca e aproape mercadona de casa mea si uite asa nenea soferul e soferake laughing toate la timpul lor dupa ce scapam de criza va fi bine si viata mult mai buna.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Un Hummer, ca sa-ncap in el! Ca am crescut deja pana spre 1, 80!

| PedoBarbie a răspuns:

Una roşie.

| Madayna a răspuns:

Mi-as cumpara un VW Passat.

| Vi003 a răspuns:

Acum cativa ani, cand am crescut suficient, mi-au luat o tricicleta, apoi o bicicleta, ca sa ma-nvat cu roata. Loganul rosu a fost prima mea masinuta.Si acum mi-e dor de el, m-a invatat ce inseamna sa fii prudent si sa ai atentie distributiva.

| Swan39 a răspuns:

Eu mi-aş lua una electrică; aş vrea să ajung să trăiesc cât mai în armonie cu natura, mediul înconjurător.

| DiyanAndorea explică:

Bune raspunsuri! Eu mi-as lua un range rover, dar mai am 6-7-8 ani

| DiyanAndorea explică:

Mama mia ce mai masini!