| anonim_4396 a întrebat:

Ce va veti face cand veti creste mari(meseria adica)?

Răspuns Câştigător
| viatadecacatt a răspuns:

Politista happy Tata e politist, am fost de multe ori cu el la servici si mi-am dat seama ca asta e meseria care mi se potriveste day dreaming
Tu?

9 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Agramati.

| viatadecacatt a răspuns:

Nu stiu dc nu merge sa las mesaj inapoiangry
Ma rog.am 15 ani si sunt din rosiorii de vede[daca ai auzit de orasu asta].
Si la aia cu civilii:se oftica si ei ca nu pot sa dea amenzib-)

| Elly4all a răspuns:

Veterinar.

| Marry:X a răspuns:

Buna. Eu vreau sa ma fac medic stomatolog, pentru ca si tati e stomatolog si na am cabinet tot ce imi trebuie, am de unde invata meserie. Tu ce vrei?happy Pa pa:*

| dean a răspuns:

Actor, nimic nu ma poate razgandii sa aspir la o alta meserie, ce o vrea Domnu', Teyona te acompaniezlaughing

| Aurelia a răspuns:

Nu stiu daca ma voi putea face, dar cel mai mult imi doresc sa devin actrita!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca ma intorc in tara si ma fac profesorul tau particular de romana.
Eu voi
Tu vei
El va
Noi vom
Voi VETI(mama lui de cuvant nenorocit)
Ei vor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sociolog...Cred ca mi se potriveste cel mai bine happy

| razvan_3457 a răspuns:

Filantrop haha