| 123456FOREVER a întrebat:

Ce vârsta trebuie sa am ca sa pot aplica pentru un post de lucru la Kaufland, Carrefour, Billa, etc. Și cum decurge procesul de recrutare, am nevoie de experiența?

4 răspunsuri:
| Donsavas a răspuns:

18 ani si cel putin 10-12 clase. fara atecendente penale. fa-i pe cei de acolo sa creada ca tu chiar meriti postul de a-ti incredinta, oarecum, activitatea pe propriile maini.

| Andreea22X a răspuns:

Trebuie sa ai varsta de 18 ani pentru a te angaja... ce spune persoana de mai sus se refera la postul de promoter care nu are leg ci carrefour kaufland sau mai stiu eu ce alte retele de magazine pentru ca promoterii sunt angajati de cu totul alte firme care se ocupa de asa ceva.Nu iti trebuie neaparat experienta. poti incerca la mega image daca ai in oras.o seara buna!

| Paul1374 a răspuns:

Salut! La 16 ani poți să lucrezi cam în orice magazin gen Carrefour, Auchan etc. dar cu jumătate de normă, la un stand (vinzi parfumuri sau chestii asemănătoare). Nu, nu ai nevoie de experiență, doar să fii serios/ serioasă. Sper că te-am ajutat, o seară frumoasă!

| Bosniculair31 a răspuns:

Ce varsă