| YesOMG a întrebat:

Ce vreti sa faceti in viitor?

39 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Să extermin toți copii de pe TPU! Și să transform site-ul într-un pentru oameni inteligenți și peste 18 ani!

| YesOMG explică (pentru Azµre):

Bravo si PUNCT.

| AnonimulRo a răspuns:

Eu vreau sa fac dreptate si pace.

| YesOMG explică (pentru AnonimulRo):

happy

| Azµre a răspuns (pentru YesOMG):

Trist că nu voi putea face asta... nu am nici o putere pe acest site laughing
Mi-am încercat norocul.

| YesOMG explică (pentru Azµre):

Incercarea moarte nu are. Dar imi place cum gandesti! laughing

| Azµre a răspuns (pentru YesOMG):

Mamăăă păi sunt sătul să văd copii de 10-14 ani care pun întrebări stupide...

| YesOMG explică (pentru Azµre):

La categoruia Dragoste&Sex! laughing Se gasesc cele mai incuiate minti rolling on the floor)

| Azµre a răspuns (pentru YesOMG):

Cu mine în frunte laughing vezi că am postat și eu o întrebare poate ai ceva de spus happy

| BestStudio a răspuns:

Sa colonizez rasa umana.Sa ajut omenierea, sa fac un viitor mai bun pentru umanitate.(SF?)

| neutrino a răspuns:

In prezent, ca si in viitor, trebuie sa facem astfel incat sa nu ne fie rusine cu trecutul nostru.

| Babydin4you a răspuns:

Bani laughing

| Piratul10 a răspuns:

Sa reușesc in cariera, sa am o familie si sa fiu un om de succes.Si sa ajut lumea si poate reușesc sa ajut si Tera.

| Captoresque a răspuns (pentru Azµre):

I second this.
Trebuie să creăm o revoluție, să ne răscolim împotriva întregii lumi, pentru că NOI suntem cei iluminați și cei care vom domina într-un final!

...At dawn we strike.

| maximrobertalin a răspuns (pentru Azµre):

Am 18 trebuie sa am peste 18 adica 19 sau 20? sau. las-o balta doamne sunt si ei curiosi?

| Latinmoon a răspuns:

Buna!
Sa-mi fac un tel. happy
Dar tu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Habar nu am. Tot ce-mo doresc e sa fiu fericit.

| Azµre a răspuns (pentru maximrobertalin):

Curioși? Păi de ce ar fi curioși? La vârsta lor ar trebui să aibă alte întrebări de pus nu cât de lungă e o ***.

| maximrobertalin a răspuns (pentru Azµre):

Da ai dreptate dar ce intrebari din astea pun copii de 10-14 ani?! cred ca lumea se schimba nu mai e credeai tu o data rusine nu mai exista! cred ca e si din cauza hormonilor. la 14 ani abia se dezvolta interesele dar nici chiar asa cum ai zis tu sa puie asemenea intrebari pe postu asta sau ma rog ce-o fi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-mi fac planuri pentru viitor. Imi traiesc prezentul.

| Azµre a răspuns (pentru maximrobertalin):

Nu au pic de rușine, și duc lipsă de educație din partea părinților.

| AnonymousTPU007 a răspuns (pentru Azµre):

Pai nu esti obligat sa stai sau sa te uiti pe acest site.winking

| Azµre a răspuns (pentru AnonymousTPU007):

Față de tine eu sunt mai vechi pe site și știu ce a fost și ce a ajuns.

| AnonymousTPU007 a răspuns (pentru Azµre):

Mda...De parca site-ul asta e o sursa de facut bani pentru tara si trebuie exterminat ceea ce il strica.Si oricum, chiar daca sunt intrebari stupide sau fara rost, imature, nu conteaza, tot nu strica site-ul.Acest site e pentru intrebari!

| Azµre a răspuns (pentru AnonymousTPU007):

Este dar nu întrebări de genul. sunt băiat pot rămâne însărcinat, sau că am făcut-o cu un urs, acum fac ursuleți panda... înțelegi ce vreau să spun?

| AnonymousTPU007 a răspuns (pentru Azµre):

laughingPai alea sunt puse la misto si probabil la Trivia/Amuzamente...vor sa fie si ei amuzanti.laughing

| Azµre a răspuns (pentru AnonymousTPU007):

Să fie cum spui tu la Trivia/Amuzante dar ei le postează la Dragoste & Sex sau alte categorii...

| AnonymousTPU007 a răspuns (pentru Azµre):

Asa gandesc ei ca trebuiesc postate... daca in intrebarea lor stupida e vorba ca si-au tras-o cu un urs, asta vine de la sex, deci o posteaza la Dragoste si Sex laughing

| DDCC a răspuns:

"În viitor" însemnând poate chiar şi ziua de mâine?
Păi tot ce nu am făcut până acum.
Şi sunt o groază de lucruri.
Pot să te întreb ceva? Care e primul lucru ce-ţi vine-n minte când te gândeşti la viitor?
Tu cum vezi în mintea ta viitorul?

| dodicuta a răspuns:

Vreau sa nu fac nimic.Dar cum nu e posibil decat daca voi castiga la loto, o sa ma fac medic.Cred ca ma voi face chirurg.