| anonim_4396 a întrebat:

Ce vreti sa faceti pe viitor cu vietile voastre?

14 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Vreau sa ma mut in Japonia si sa devin artist manga, tu ce vrei sa faci in viitor?

| Felissa13Eden a răspuns (pentru Mayhem666):

Sper sa-ti indeplinesti visul big grin
Eu vreau sa ma mut in Canada si sa devin scriitoare, apoi sa fac facultatea de medicina si sa ajung psihiatru.

| Mayhem666 a răspuns (pentru Felissa13Eden):

Bravo, sper ca si tu sa iti indeplinesti visul.

| Superior a răspuns:

Vreau sa devin un mare soldat/general in armata. Daca nu se poate, m-as orienta spre informatica si in timpul liber as desena si as face un curs de lupte happy

| anonim_4396 explică (pentru Superior):

Avem multe in comun laughing si eu vreau sa fiu soldat sau general sau sa ma orientez spre informatica si sa fac un curs de lupte in timpul liber

| FaraNumePls a răspuns:

Pi*i

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Mă înrolez in armată si pe urmă trag să ajung in Afganistan ( nu pentru bani ). Tu?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu m-as rostogoli cracanat. M-as angaja. Mi-as schimba nevelstele zilnic. Pe nevasta zilnica as inselao in fiecare noapte cu unca doua. Si as vrea sa am sanatate si bani sa fac astea in continuu.

| NAT0 a răspuns:

Sa inot spre bani sa trec la viata aia buna si sa mai ciordesc vocabularul fetelor sa le las fara cuvinte, csf.
Tu?

| ălkjmhgf a răspuns:

Să termin o facultate şi apoi văd eu laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Vlasceanu_Marius_1964 a răspuns:

Să mă sinucid cel mai probabi.

| Felissa13Eden a răspuns (pentru Vlasceanu_Marius_1964):

Nu,nu,nu,nici chiar asa.Bem ceai si mancam biscuiti dietetici si totul e frumos.