| R3mYx a întrebat:

Ce vreti sa va faceti pe viitor? Adica ce job vreti sa aveti?

Răspuns Câştigător
| adiynaelena76 a răspuns:

Eu as vrea sa devin cantareata dar nu prea stiu pe cine sa iau in serios pe colegii de scoala care nu prea mau ascultat cum cant sau pe parintii mei care ei imi spune ca eu chiar am voce?

1 răspuns:
| R3mYx explică:

Fa ce crezi tu! Daca tu crezi ca ai voce, incearca! Nu asculta pe colegi, poate lor le e ciuda de vocea ta. Si parintii tai, te incurajeaza. Fa ce iti spun ei, adica sa iti incerci, du'te la scoala de muzica happy