| YesOMG a întrebat:

Ce vreti sa faceti in viitor?

39 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Aș face multe dar societatea nu mă lasă!
Pa, pa.

| neutrino a răspuns:

In prezent, ca si in viitor, trebuie sa facem astfel incat sa nu ne fie rusine cu trecutul nostru.

| Azµre a răspuns:

Să extermin toți copii de pe TPU! Și să transform site-ul într-un pentru oameni inteligenți și peste 18 ani!

| YesOMG explică (pentru Azµre):

Bravo si PUNCT.

| Azµre a răspuns (pentru YesOMG):

Trist că nu voi putea face asta... nu am nici o putere pe acest site laughing
Mi-am încercat norocul.

| YesOMG explică (pentru Azµre):

Incercarea moarte nu are. Dar imi place cum gandesti! laughing

| Azµre a răspuns (pentru YesOMG):

Mamăăă păi sunt sătul să văd copii de 10-14 ani care pun întrebări stupide...

| YesOMG explică (pentru Azµre):

La categoruia Dragoste&Sex! laughing Se gasesc cele mai incuiate minti rolling on the floor)

| Azµre a răspuns (pentru YesOMG):

Cu mine în frunte laughing vezi că am postat și eu o întrebare poate ai ceva de spus happy

| Captoresque a răspuns (pentru Azµre):

I second this.
Trebuie să creăm o revoluție, să ne răscolim împotriva întregii lumi, pentru că NOI suntem cei iluminați și cei care vom domina într-un final!

...At dawn we strike.

| maximrobertalin a răspuns (pentru Azµre):

Am 18 trebuie sa am peste 18 adica 19 sau 20? sau. las-o balta doamne sunt si ei curiosi?

| Azµre a răspuns (pentru maximrobertalin):

Curioși? Păi de ce ar fi curioși? La vârsta lor ar trebui să aibă alte întrebări de pus nu cât de lungă e o ***.

| maximrobertalin a răspuns (pentru Azµre):

Da ai dreptate dar ce intrebari din astea pun copii de 10-14 ani?! cred ca lumea se schimba nu mai e credeai tu o data rusine nu mai exista! cred ca e si din cauza hormonilor. la 14 ani abia se dezvolta interesele dar nici chiar asa cum ai zis tu sa puie asemenea intrebari pe postu asta sau ma rog ce-o fi!

| Azµre a răspuns (pentru maximrobertalin):

Nu au pic de rușine, și duc lipsă de educație din partea părinților.

| AnonymousTPU007 a răspuns (pentru Azµre):

Pai nu esti obligat sa stai sau sa te uiti pe acest site.winking

| Azµre a răspuns (pentru AnonymousTPU007):

Față de tine eu sunt mai vechi pe site și știu ce a fost și ce a ajuns.

| AnonymousTPU007 a răspuns (pentru Azµre):

Mda...De parca site-ul asta e o sursa de facut bani pentru tara si trebuie exterminat ceea ce il strica.Si oricum, chiar daca sunt intrebari stupide sau fara rost, imature, nu conteaza, tot nu strica site-ul.Acest site e pentru intrebari!

| Azµre a răspuns (pentru AnonymousTPU007):

Este dar nu întrebări de genul. sunt băiat pot rămâne însărcinat, sau că am făcut-o cu un urs, acum fac ursuleți panda... înțelegi ce vreau să spun?

| AnonymousTPU007 a răspuns (pentru Azµre):

laughingPai alea sunt puse la misto si probabil la Trivia/Amuzamente...vor sa fie si ei amuzanti.laughing

| Azµre a răspuns (pentru AnonymousTPU007):

Să fie cum spui tu la Trivia/Amuzante dar ei le postează la Dragoste & Sex sau alte categorii...

| AnonymousTPU007 a răspuns (pentru Azµre):

Asa gandesc ei ca trebuiesc postate... daca in intrebarea lor stupida e vorba ca si-au tras-o cu un urs, asta vine de la sex, deci o posteaza la Dragoste si Sex laughing

| maximrobertalin a răspuns (pentru Azµre):

E mai pun intrebari din astea casa se amuze un fel de hai sa ne luam la misto

| MauriceCorelli a răspuns (pentru Azµre):

Da' ce inteligenti, demni, extrem de rationali si deloc trepanati suntem, domnu' Azorel! Tot asa, ca doar pe tine te recomanda varsta, tati!

| Azµre a răspuns (pentru MauriceCorelli):

Prietene du-te tare!

| DDCC a răspuns:

"În viitor" însemnând poate chiar şi ziua de mâine?
Păi tot ce nu am făcut până acum.
Şi sunt o groază de lucruri.
Pot să te întreb ceva? Care e primul lucru ce-ţi vine-n minte când te gândeşti la viitor?
Tu cum vezi în mintea ta viitorul?

| ErrorFound a răspuns:

Extermin prostia din lume cu forta. By all means necesary...

| fuzzer a răspuns:

Sa-mi fac un avion personal, si sa cad cu el in Atlantic.

| Latinmoon a răspuns:

Buna!
Sa-mi fac un tel. happy
Dar tu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Habar nu am. Tot ce-mo doresc e sa fiu fericit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-mi fac planuri pentru viitor. Imi traiesc prezentul.

| kteichd a răspuns:

Sa fac scoala postliceala de asistenti medicali, plec in Anglia sau orice alta tara, muncesc, pun bani deoparte apoi ma mut in Anglia daca nu sunt deja acolo, ma angajez si acolo tot ca asistent dar fac si facultatea de psihologie, dupa ce termin facultatea o sa muncesc ca psihiatru 5 zile pe saptamana, si 2 zile ca infirmier sau asistent la un azil de batrani(voluntar ceva) si pentru distractie o sa am proprile mele "pastile fericite" doar o sa fiu psihiatru si o sa am acces la ele... iar la 50-60(maxim) de ani ori ma sinucid ori o sa jefuiesc o banca dar o sa o arunc in aer banca dupa ce o sa cer ca recompensa 10 pizza si sticle de apa....si dupa ce le dau drumul ostaticilor happy Mersi de intrebarewinking

| Piratul10 a răspuns:

Sa reușesc in cariera, sa am o familie si sa fiu un om de succes.Si sa ajut lumea si poate reușesc sa ajut si Tera.

| Marrythenight a răspuns:

Pe plan profesional? Sa ajung coregrafa.

| dodicuta a răspuns:

Vreau sa nu fac nimic.Dar cum nu e posibil decat daca voi castiga la loto, o sa ma fac medic.Cred ca ma voi face chirurg.

| xesusn a răspuns:

Oi vedea la momentul potrivit

| BestStudio a răspuns:

Sa colonizez rasa umana.Sa ajut omenierea, sa fac un viitor mai bun pentru umanitate.(SF?)

| Babydin4you a răspuns:

Bani laughing