| crysty112_4579 a întrebat:

Cine are un cont webkinz nefolosit. daca are cineva sa imi dea si mie unul deoaree am si eu nevoie nu conteaza ca este caine, pisica, maimuta dar daca nu vreti nu este obligatoriu va pup si va multumesc

6 răspunsuri:
| monica2000 a răspuns:

Nu e frumos sa ceri contul cuiva. Eu am, dar este deja folosit.

| Cosmina_8537 a răspuns:

Am eu mai multe pe http://fripta.com/u.php?user=Cosminitza dati click.toate merg si sunt si coduri

| KatVonT a răspuns:

Http://webkinzromania.blogz.ro/index.htm In cazul in care gasesti cont si daca te vei joca webkinz puneti blogul acesta la favorit. Il am si eu si pot spune ca ma ajuta cu adevarat. Chiar daca e la inceput, blogul adauga cele mai noi informatii oficiale webkinz, in limba romana. Am vorbit cu Adminul si a spus ca va adauga zilele urmatoare sfaturi si informatii despre cum sa faci bani Kinzcash repede si mi-a mai zis ca va posta o lista de obiecte virtuale webkinz oferite pentru schimb sau vanzare. De asemenea are si conturi cu animalute deja puse pe care le ofera gratuit membrilor de pe blogul sau.

| KatVonT a răspuns:

Http://webkinzromania.blogz.ro/Primul-blog-b1.htm Daca joci webkinz poti adauga blogul acesta la favorit. Am vorbit cu Adminul si a zis ca o sa publice zilele astea niste conturi si coduri fara stapan. De asemenea el traduce din limba engleza cele mai recente informatii oficiale de pe site-ul webkinz si a spus ca va pune pe blog si sfaturi despre cum sa faci rost de bani fara a juca un joc ( niste modalitati de deblocat sume enorme de kinzcash printr-un program ). Se merita sa intri aici. Eu abia astept sa publice saptamana asta sfaturile de deblocat bani si listele cu aconturi fara stapan. :)

| anto2001 a răspuns:

Salut!
Am eu 2!
Dar sunt folosite!