| andreex a întrebat:

Cine este cea mai buna cântăreață româncă?

Răspuns Câştigător
| heismylove a răspuns:

Heyy
Poi.eu o consider pe Antonia cea mai buna(cel putin,ea este favorita mea).
Am ales-o pe ea,deoarece:are voce, este frumoasa, arata bine.Ea nu este ca alte artiste.Adica nu este o diva, pitipoanca etc.Este foarte simpatica.Eu am facebook-ul ei si posteaza destul de des poze si altele si nimic din ce posteaza nu este cine stie ce.Parca nici nu ai zice ca este asa cunoscuta.Nu am auzit niciodata sa fi facut poze nud sau ceva de gen etc.
Eu una o apreciez foarte mult.

Si o mai consider si pe Giulia.Si ea este la fel ca si Antonia.Plus ca ea nu a uitat ca este romanca:are mai toate melodiile in romana.

Fiecare cu parerea lui, dar eu asa cred.winking

Byeee

5 răspunsuri:
| Crucified a răspuns:

Inna.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciuna! Multe sunt doar niste marionete! Niste fetite care se pretind a avea a anumita valoare; pe care in realitate o dobandesc prin mijloace dezgustatoare... stiti la ce ma refer... cele actuale; in schimb altele mai in varsta au muncit sa ajunga acolo, unele chiar au o voce frumoasa; insa tineretul prefera play-back-ul; muzica electronica; care nu prea are valoare. Acum nu incerc sa iau apararea cantaretelor romance mai in varsta; dar vreau sa spun ca majoritatea romancelor care se cred vedete si apar pe la tot felul de emisiuni televizate sunt doar "niste papusi de plastic" care se prefac a canta!

| FataOreo a răspuns:

Sexy-Braileancarolling on the floor.

| kathgilbert a răspuns:

Cica Andra ar fi. Dar eu cred ca atat ea cat si Paula Seling sunt cele mai bune. Si chiar si Loredana, nu degeaba sunt in juriul celor mai mari show-uri din tara. Depinde de gustul fiecaruia. Eu, personal, o prefer pe Paula Seling.

| TuDoR07 a răspuns:

Alexandra stan