| llaura25 a întrebat:

Cine este interesat de astfel de desene pentru copii va rog accesati http://desenepentrucopiipepereti.blogspot.com/
Aici gasiti detalii.

Răspuns Câştigător
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Multumim pentru site happySunt foarte frumoase desenele love struck

3 răspunsuri:
miruna-apostol
| miruna-apostol a răspuns:

Desenele sunt superbe! Absolut superbe!
Felicitari celor care trudesc pentru ca un copil sa se bucure de astfel de minunatii!

| DMV a răspuns:

Sunt curios prin ce tehnica sunt facute: un sablon aplicat pe perete, dupa care desenat, desenat din imaginatie direct sau alta modalitate? Si ce fel de vopsele sunt folosite? Peretele trebuie gletuit inainte (pentru o suprafata fina) sau e destul sa fie tencuit?

| llaura25 explică:

Multumim de intrebare. Si acum iata si raspunsul: desenele nu sunt facute dupa sablon. Folosim retroproiector sau pur si simplu imaginatia artistului. Suportul final este gletul sau tapetul. Folosim vopsele ecologice, netoxice, pe baza de apa de la firma STO. Detalii gasiti pe blog.