| dragzila98 a întrebat:

Cine imi zice si mie niste severe private de metin2 de lv max 250 sau 255 in afara de hammer si lunaris dau funda!

Răspuns Câştigător
| MaGyCul a răspuns:

Metin2 GTH site : http://metin2gth.sytes.net/index.php?s=downloads
e foarte tare arme noi si armuri ti-l recomand

3 răspunsuri:
| ReViNeMaScAtii a răspuns:

Metin2tim.

| Adybutiuc a răspuns:

Metin2 SwordArt, e destul de nou da are niste iteme superbe. asa cum vrei tu. lv max e 255, gm prietenos rau de tot,... Te asteptam. Sper sa iti placa

| MyStyl a răspuns:

Iti recomand metin2 ppt lvl maxim 250 armuri tari... daca iti place dai funda big grin