| deyutzzza a întrebat:

Cine stie un as putea face dansuri din buric(sunt din cluj napoca) sau alte dansuri tip hip-hop etc

Răspuns Câştigător
| nana a răspuns:

Buna deyutzzza.Bravo, esti o fire activa si se spune ca dansul iti mentine inima tanara. Eu am mult peste varsta ta, si, nu bag aspiratorul sau ceva treburi prin casa fara muzica si batz-batz. =))
Uite 2 adrese de scoli de dans de la tine din Cluj.
str: Onisifor Ghibu, nr:20B
tel: 0747 967151
sau la adresa asta : http://www.kristin-studio-dance.com
Succes si sa-ti realizezi visul. Pup.
nana :)

1 răspuns:
| Trafikkk a răspuns:

Mai de graba, Street Dance. e o combinatie intre Hip-Hop si R&B. Cauta pe youtube Street Dance si vezi daca iti place! Astept raspunsul tau :p