| anonim_4396 a întrebat:

Cu ce ma ajuta daca imi fac cont pe acest site si nu trimit ca anonim?

8 răspunsuri:
| Catalion a răspuns:

Pai ce ai de pierdut? In primul rand oamenii vor fi mai dornici sa-ti raspunda la intrebari pentru ca daca nu ai cont, unii oameni nu o sa se mai oboseasca sa-ti raspunda la vreo intrebare pentru ca ei nu o sa se aleaga cu nimic. Adica nu o sa castige fundita, puncte, nimic si unora le pasa mult de aceste premii virtuale. Al doilea lucru avantajos ar fi ca intrebarile si raspunsurile tale se vor publica pe site imediat dupa ce ai confirmat. Poate nu din prima ca trebuie sa treci o perioada de proba dar dupa vreo cateva raspunsuri si intrebari care o sa se publice ceva mai greu, pe urma o sa se publice imediat.

| Catalion a răspuns:

Oricum daca vrei sa pui vreo intrebare sau sa dai vreun raspuns si nu vrei ca lumea sa stie ce ai postat, poti oricand sa dai raspunsuri si sa pui intrebari anonime daca vrei.

| Ioanna2012 a răspuns:

Eu zic sa iti faci cont, poti pune intrebari... poti sa iti faci prieteni, poti si sa ii ajuti pe alti...inscriete acum!

| Cryssy a răspuns:

Poti sa trimiti mesaje, poti sa iti faci mai usor prieteni, poti intra pe chat, iti vor fi punctate raspunsurile... Multe avantajewinking Eu te sfatuiesc sa iti faci contwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca nu ai cont, nu-ti vor fi postate raspunsurile pe site imediat(va dura putin)si, unul dintre lucrurile cele mai nasoale(dupa parerea mea):nu poti urmari o intrebare:adica sa-ti fie trimise raspunsurile pe adresa de e-mail(asta in cazul in care intrebarea este pusa de altcineva).

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si punctele la ca ma ajuta?

| MikyMi a răspuns:

Pai daca ai cont e mai bine ca stie lumea de cine a fo ajutata.

| alexadriann a răspuns:

Poti deveni expert TPU