| anonim_4396 a întrebat:

Cum e la facultatea de finante-banci? Trebuie sa fii bun la matematica?

6 răspunsuri:
eileen
| eileen a răspuns:

Da, trebuie sa ai notiuni ridicate de matematica, altfel nu treci de primul an si nici de urmatoriihee hee

| cîrne a răspuns:

Ce-ai patit? cine ti-a spus-o si p-asta? tot ce-ti trebuie, e sa stii putina sanscrita.deci nu-i cine stie ce

| Mya a răspuns:

Daca stii cate ceva, te ajuta, normal! Altfel... te poti astepta la mai multe restante!hee hee Si asa, avand idee cu ce se mananca si tot vor fi subiecte la care te uiti ca mata in calendar! Cifre...si iar cifre! x-(

| gabrieladima a răspuns:

Matematica faci in primul an si in al doilea doar in primul semestru. Dar nu matematica e baza la finate banci, Economia, finante, contabilitate, buget, trezorerie. Daca ai inclinatii spre aceste obiecte o sa reusesti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iti trebuie proasto, pune mina pe carte nu mai umbla ca parashuta

| byasocrazy a răspuns:

Pai eu normal as invata si da cred ca trebuie sa fi putin buna, ca-n viata nu faci nimic fara mate.Ti-o spun di experienta. Acum faci cum vrei.