| Alsopo01 a întrebat:

Cum este admiterea la Academia Tehnica Militară?

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu am fost la ATM dar am fost la ATU (Academia Trupelor de Uscat). Si, crede-ma, este la fel! In general: program, instructie, orar fix, etc. Dar la ce anume te referi cum este?

| Alsopo01 explică (pentru Salontanul):

Ma refeream la probele pe care le susții pentru a fi declarat admis

Salontanul
| Salontanul a răspuns (pentru Alsopo01):

Ai aici: toate ce trebuie sa le stii: https://www.mta.ro/licenta/

| PiouelPol a răspuns (pentru Alsopo01):

E cam tarziu, probele fizice si psihologice au fost in mai...asa ca trebuie ori sa astepti pana la anul, ori sa te reprofilezi