| patrickalexandru2002 a întrebat:

Cum este la liceul militar?

2 răspunsuri:
| chuckmanson a răspuns:

Nașpa

| cristianhorea2001 a răspuns:

Nu te duce la un liceu militar, pierzi toata perioada frumoasa a vietii. Daca vrei un serviciu militar dupa liceu poti face orice liceu si dai la academie.
E foarte greu si foarte dur am un fost coleg care s-a dus acolo si din cate mi-a spus regreta ca s-a dus acolo, condițiile sunt foarte rele, mâncarea nu este buna, unele camere au gândaci, iar daca rămâi corigent trebuie sa plătești 8000 de lei.