| sweety_2724 a întrebat:

Cum invat sa cant pe cap de voce acasa, singura?

12 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.karaokeparty.com canta aici, eu ma distrez cand nu am ce face.:-)) Cu toate acestea, cred ca rezultate notabile nu vei obtine decat cu ajutorul unui profesor de canto.

| sweety_2724 explică:

Mie imi trebuie pentru ca vreau sa ma dau la canto, in scoala.

| loove.music a răspuns:

Ai pus o intrebare f buna.si eu vreau sa aflu.

| tarja a răspuns:

Buna, poti intra pe youtube si sa dai caraoke.Este simplu si poate nu esti nu mai buna in voce poate chiar si la das. Incearca! nu ai nimic d epierdut incercand! Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu. Si eu am aceeasi intrebare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ca sa poti canta singura acasa am un raspuns pentru tine uite eu voi invata de la tatal meu pentru ca el e cantaret si daca nai in famlie cantareti poate cauti pe caculator cum fac si eu sti ceva daca ai voce si ureche muzcala vei invata foarte repede canto iti tin pumni sa reusesti sa canti

| AMa19 a răspuns:

Poi eu am incercat prima oara sa cat un cantec de copii apoi am cantat cu un indeal si am vazut ca stiu sa cant!
incepe mai intai cu niste vocalize prelungite, apoi canta ceva usor si lin

| anamaria85 a răspuns:

Mergi la Boem Club! e super si sigur vei invata sa canti!

| anamaria85 a răspuns:

Mergi la Boem Club. E super si sigur vei invata sa canti. Repede si bine.

| geomail69 a răspuns:

Cred ca poti gasi un raspuns aici:
http://mga-consulting.ro/lectii%20de%20canto.html

| Popescu_Mihaitza_1994 a răspuns (pentru AMa19):

Da ce fel de vocalize?
Adica
Aaaaa... oohhh?