| Skylerx a întrebat:

Cum pot ajunge pe jocul ourworld mai repede la nivelul 100? Si cum fac gems mult mai repede? M-am saturat pe facebook inainte primeam 20 gems pe saptamana si acum doar 10 vreau sa aconomisesc dar mai repede vreau niste patine va rog si o rochie draguta amandoua de 50 gems va rog spuneti-mi. Si cum pot folosi pe ow hack (parca asa se numealaughing). Ca eu economiseam aveam 15 gems si o prietena a intrat pe contul meu si mi a folosit (e deja greu pentru mine, mi-am mai pierdut un cont asa, era de nivel mare)si nu mai am acum nimic. Daca nu stiti: fiti draguti am la wishist niste haine poate mi le transmiteti cadou. Va rog spuneti-mi sau trimeteti.

3 răspunsuri:
| ihacoswhy a răspuns:

Stiu cum e ca si eu mi-am pierdut un cont de lv mare si incerc sa economisesc dar e mai greu pentru ca nu pot folosi decat codurile lunare si de la tollbar ca nu-s pe facebook ca inainte eram pe facebook dar am alt caracter pe facebook si nu stiu cum sa-l scotsad

| asy25 a răspuns:

Pai trebuie sa joci multe jocuri ca sa treci la nivelul urmator

alta cale nu cred ca exosta (de fapt sunt sigura)

mult succes!
funda? plizz

| Voicu_bianca_1985 a răspuns:

1pt gems iti treuie coduri de 10 sau 20 gems 2 sa ajungi la lvl 100 trebuie sa fi or rezident ori cu flow foarte greu dnhaca vrei un car de rezident cautama cu numele de: biancutssa pe OW daca tiai pierdut contul poti sa il afli numai daca stii numele si idu' iti zic pe ow idul meu sa iti explic cum daca nu te superi poti sa imi dai funda plz