| AvalohAlyn a întrebat:

Cum pot sa devin un specialist/expert în biorezonanta(ca terapie alternativa de diagnosticare si tratare )? Care sunt deci toți pașii de urmat pentru a ajunge specialist in biorezonanta? Sa cunosc domeniul bine și sa-l practic.

2 răspunsuri:
| MistarGoGu a răspuns:

Cel mai sigur printr-un curs de specializare! Si studiu individual între timp! Ce varsta si ce studii ai pana in momentul de fata? Macar sa vedem de UNDE pornim?

| MistarGoGu a răspuns:

Din cate stiu eu cuvântul " expert " defineste o persoana cu studii superioare *( minim licenta + master ) intr-un anumit domeniu. EXEMPLU: Expert contabil = economist persoana cu studii superioare economice si cu drept de SEMNATURA pe documente contabile
Sper ca te-am lămurit!