| radcasian a întrebat:

Cum poti deveni un fotbalist?

9 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Jucand fotbal 24/24

| Tzl a răspuns:

Dupa parerea mea si a multor altor persoane este sa ai talent destul, munca enorma si daruire maxima! Prezinta-te la o academie de fotbal, unde trebuie sa platesti o taxa. Iar daca esti remarcat de vreun club mare din Romania sau din afara poti sa ajungi mare fotbalist peste ani. Am un prieten care a inceput la o academie de fotbal si acum joaca la juniorii de la FC Porto. Si cunosc inca multe alte exemple.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Boss trebuie sa ai in primul si primul rand credinta in Dumnezeu un gram de noroc si putin talent

| Alex_7297 a răspuns:

Muncă, ambiţie, şi puţin talent!

| DaDuSH a răspuns:

Pai trebuie sa stii fotbal, sa dai cu picioru in minge si sa dai pase, inveti usor si repede sau greu si incet
depinde de modul cum inveti si trebuie sa ai si muschi in picioare

| Bot a răspuns:

Joaca fotbal

| UnRomanOarecarare a răspuns:

Salut, un fotbalist poti deveni prin munc si antrenament atata tot.

| mcandr3y a răspuns:

Iar dupa ce a spus @dadus trebuie sa te inscrii la un club de fotbal si de acolo daca esti bun te poati integra in echipa! Succes

| BaIaTuFiTToSS a răspuns:

Trebuie sa fii dezvoltat, rezistent, si sa poti alerga 50 de metri de teren laughing