| gya a întrebat:

Cum te imbraci sa devii emo

Răspuns Câştigător
Antonia_4818
| Antonia_4818 a răspuns:

Nu hainele te fac emo! Emo e o stare! Nu devii emo doar daca te imbraci in haine negre si lalai...si iti tii parul pe ochi, si te fardezi cu mult negru la ochi si iti faci unghiile negre si asculti Tokio Hotel... Si nu e cool deloc sa fii emo, mai ales daca nu esti si doar copiezi stilul!

35 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt si eu emo.Chiar e super. Draga, trebuie sa te imbraci in haine strinse pe corp(blugi si maiourile)maiourile, bluzitele, koftitele trebui sa para putin copilaresti.Incaltamintea-ghete roz, verde deschis, rosu aprins... Sper sa te ajute, la mine a functionat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

****i gura m-ati cu emo tai

| imimo2ani a răspuns:

Eu miss emo dar tias zice sa te inbraci aproate numa la negru si la rozi si sa-ti iei suzz ai grija atit iti spun daca nai plobeme cu painti ramii asa cum esti sfatul meu

| drak14 a răspuns:

Emo nu inseamna sa te machezi, sa te imbraci in haine negre sau sa iti face freza diferit emo provine de la emotional si prin asta aratam ca suntem neintelesi si foarte emotionali

| Msr_Dragoş_1992 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pe bune? Nu esti intreg crede`ma.emo e o stare. vine de la emotiv si esti asa din cauza unei traume grave.si eu sunt emo si nu e asa cool cum cred toti. e un stil de viata care il adopti in mod natural.nu pentru ca iti vine tie sa faci pe tipul emo. cat despre imbracaminte, in momentul in care esti emo nu intrebi pe altii cum se imbraca un emo, ci te imbraci dupa cum simti. eu ma imbrac in negru f des si am parul lung happy dar nu ma tai sau chestii de astea sinucigase