Întrebare recomandată | Edw08 a întrebat:

Cursuri de formare profesionala pentru tineri in Bucureşti cunoaste cineva in perioada asta?

Răspuns Câştigător
| mary_1175 a răspuns:

Doar la fortele de munca daca te duci..sunt si gratuite. daca esti somer. mult noroc.

3 răspunsuri:
| Edw08 explică:

Inainte de toate trebuie sa te asiguri ca pe laptopul tau este activat din Device Manager componenta Wi-Fi.
Click dreapta pe My computer > Device manager > Wi-fi Adapters (network adapters).
Daca este activat de acolo poti sa il pornesti prin butonul alfat pe tastatura sau din bara (colt dreapta)
Informatiile s-ar putea sa nu fie asemanatoare, daca ai alt sistem de operare decat Windows XP sau 7.

Succes!

| HappyGirl4 a răspuns:

Buna! Fortele de munca, ar fi o solutie.Insa poti aplica chiar si la un job online.Mult noroc!

| AlexandruSAGeorgian a răspuns:

Intra pe www.cursuricalificare.com sau cauta Formareplus pe internet ca au o gramada de cursuri cu plata si gratuite in perioada aceasta februarie -martie.