| Romania_Memes_1984 a întrebat:

Daca am cicatrice pe frunte am cumva sansa sa intru la academia de politie?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Depinde cat de mare si vizibila este cicatricea, doar comisia medicala poate spune daca te admite ori nu. De asemenea te poti interesa la compartimentul de resurse umane de la IJP din judetul tau.

| DovleacTurbat a răspuns:

Cea mai mare prostie la noi, vezi Doamne, fara tatauaje, cicatrici si ei sunt vai de capu lor. Siguranta si incredere si sunt batuti de tigani sau omorati de ****, n-au pregatire, n-au nimic, dar pretentii de ****.