| Teodora777 a întrebat:

Daca ma duc la stiinte ale naturi ce meserie asi avea la baza dupa terminarea liceului?

Răspuns Câştigător
| bogz a răspuns:

Auzi tpuser007 habar nu ai ce vorbesti, daca faci acest profil si intri la medicina pentru ca pe asta te specializezi pleci in afara cu un salar de vreo 2000 eu.Profilul e real nu uman, asa ca taci ai sa devii tu vanzatoare la aprozar, sau vanzataore la taraba la piata.

6 răspunsuri:
| MiK3L a răspuns:

Orice, dar medicina ar fi cea mai indicata happy

| bogz a răspuns:

Medicina,stomatologie,medicina veterinara

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Tre sa ai mare noroc sa lucrezi ca altceva decat vanzator. Te-as sfatui sa faci un real. sa iesi inginer sau informatician. cu umanu doar daca vrei sa te faci vanzatoare de chilotei la taraba!

| TropicalStorm a răspuns:

Sincer? cam niciuna. acum am terminat eu liceul la stiinte ale naturii. si nu iesi cu nimic. profilul ii specializat pe chimie, fizica, mate...

| maria_3624 a răspuns:

Doctorita,asistenat,farmacista...

| LidEle a răspuns:

Pai cele mai indicate facultati sunt de medicina,farmacie,asistente, chimie alimentara, fizica cam astea ar fi.