| littlegirl07 a întrebat:

Daca termin facultatea de relatii internationale, cu ce ma voi ocupa mai departe?

3 răspunsuri:
| littlegirl07 explică:

Oo Doamne...in primul rand am 14 ani, deci nu am cum sa fiu la facultate.motivul pentru care am pus intrebarea este pura curiozitate, cu ce as putea sa ma ocup mai departe daca urmez aceasta facultate. poate nu am formulat intrebarea bine, scuze, dar scopul acestui site nu este sa punem intrebari si sa primim raspunsuri ca atare?

| ZOZOKid a răspuns:

Pai pe noi ne intrebi? Daca tu nu stii, de unde vrei sa stim noi? Ca doar nu noi ne-am dus la facultatea aia si nici nu te-am obligat sa dai acolo. Dar sincer acum, daca nu stii depre ce e vorba, de ce ti-ai ales facultatea asta?

| cristeasofia a răspuns:

Pai iarta-ma ca iti spun dar asta e o intrebare stupida, nu iti alegi profilul dupa numele cel mai pompos ci dupa ceea ce vrei sa devii "cand o sa fii mare "