| Merekill a întrebat:

Dati-mi si mie, va rog, mai multe informatii despre postul de "consultant vanzari" la Flanco (salariu, mediu de lucru, interviu de angajare). Rog sa imi raspunda doar cei care sunt in tema. Multumesc!

1 răspuns:
| alex495 a răspuns:

E salariu in jur de 15 mil. Bagi marfa in magazin cand vine masina, cand iti comanda unu un frigider ajuti sa l incarce in duba de transport, dai sfaturi clientilor prin magazin, cam freci menta. Sunt unele magazine mai ales prin mall uri cand e oferta bagi schimbul 3. Black friday din astea dar angajeaza greu oameni, trebuie sa ai pe cineva inauntru sau sa ai noroc