| felfalus a întrebat:

Salut.Am fost programat la un interviu colectiv de catre firma RDS pentru postul de operator call center.Imi poate spune cineva ce presupune acest interviu? Daca trec cu succes de acest interviu as dori ce implica aceasta munca? As vrea niste informatii legate de atmosfera de lucru, salariu. Multumesc

Răspuns Câştigător
| Anonim2322343a a răspuns:

Operator Call Center = denumire pompoasa pentru centralist (raspunzi la apelurile care le fac clientii si le rezolvi problemele sau cum spunea domnul de la iUmor: tu iti iei injuraturile de la cei care sunt nemultumiti). Atmosfera de lucru ar trebui sa fie una linistita, pentru ca nu le poti raspunde clientilor si in fundal cineva da cu bormasina. Despre salariu nu stiu nimic. Sper ca ti-am fost macar un pic de ajutor!