| cmairus343 a întrebat:

Deci, vreau sa dau la academia fortelor aeriene "Henri Coanda" din Brasov, la sectiunea pilot de avion. Sunt pe profilul matematica informatica, ce materie m-ar avantaja mai mult de la examenul de bacalaureat, matematica, informatica sau fizica?

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nici una. Te-ar avantaja sa fi invatat pe parcursul anilor.

| Joseph2303 a răspuns:

Nu te mai complica..sunt 2 locuri care o să le ocupe 2 băieți cunoscuți, au 10 la materiile de admitere
E concurența mare pe 2 locuri
E păcat să treci prin toate probele sportive și să nu intri la scris