| anonim_4396 a întrebat:

Doresc si eu sa ajung intr-o tara din Europa... Nu va cer mult, decat max. 5 min. pentru a-mi trimite un eventual e-mail cu agentii de recrutare SERIOASE din tara. Nu gasesc nimic serios, e-mail-uri trimise fara nici un raspuns. Unde sa merg, cui sa ma adresez pentru. a obtine un job de 6 sau 9 luni.
Doresc sa aflu numele unor firme serioase pentru a ma adresa lor.
Sunt tanar, sanatos, harnic, disciplinat si respectuos!
Rog ajutati-ma sa-mi "croiesc" un drum in viata, caut un loc de munca in strainatate in orce domeniu.
Ofer bonus substantial persoanelor
care ma pot AJUTA nr meu de tel este 0726000596 sau bad_boy_catin
Cu multumiri,

Herciu Catalin

2 răspunsuri:
| vlad_4846 a răspuns:

O fi serios e job sau care mai e dar anunturile nu sunt verificate.nu mai gasesti firme serioase, toate dau tepe, crede-ma ca stiu si eu sunt in cautare de vreun an... fara rezultat

| Diva a răspuns:

Incearca pe ejob.ro sa stii ca e un site serios.Bafta