| lorenmorgan a întrebat:

Dupa ce absolvesc 12 clase vreau sa invat designer vestimentar la universitatea de arte dar nu am cusut niciodata la masina, sau sa fac ceva haine dar ma descurc foarte bine cu desenul. nu stiu oare o sa-mi fie greu sa invat aceasta profesie?

1 răspuns:
| pizzahut a răspuns:

Cred ca ar fi trebuit sa incepi mai devreme... Mai bine ai incepe sa lucrezi cat mai devreme pana nu este prea tarziu, este posibil sa realizezi pe parcurs ca nici nu iti place designul. Si eu am acelasi vis si iti pot spune ca am invatat destul de repede sa folosesc masina!