| ralucaralu a întrebat:

Dupa terminarea facultatii de Drept ce trebuie sa faci mai departe? Am auzit ca trebuie sa faci practica sub indrumarea unui avocat pe care il platesti.In barou se intra tot asa? POTI face practica in timpul faculatii? Avocatul care te indruma te baga el in barou? E greu sa gasesti avocatul care sa te indrume? As vrea cat mai mult detalii. Va rog raspundeti serios si fara bataie de joc.

1 răspuns:
| Deea_2679 a răspuns:

Din cate stiu eu trebuie sa faci practica 5 ani sub indrumarea unui avocat. E cam greu sa iti cauti un avocat bun fara pile dar nu e imposibi. Succes happy