| eiblab a întrebat:

Este cineva dispus să mă ajute să înțeleg matematica si sa ma pregătesc de evaluare?:/va rog sunt clasa a 8 a

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Nirvanaaa a răspuns:

Uită-te pe programa și caută filmulețe explicative - sunt destule pe YouTube.
Poti cauta carti de exercitii rezolvate - te uiți cum se rezolva și după le repeți pana înțelegi mecanismul de rezolvare. Dacă nu înțelegi, întreabă profesorul de la clasa. Înveți mult mai bine dacă depui tu efortul. Succes!

| AnemonaP a răspuns:

Parintii tai de ce nu se implica in educatia ta si nu te trimit la pregătiri?
Scrie pe internet meditatii grauite la matematica cls. a8-a. Am vazut ca sunt destule site-uri.

| Whattf123 a răspuns:

Te pot ajuta eu daca.mi dai instagramul tau sau alt ceva pentru a te putea ajutahappy.

| eiblab explică (pentru Whattf123):

Ms mult
Eu.12k pe insta

| marrryya a răspuns:

Pot incerca eu sa te ajut daca vrei si daca mai ai nevoie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Proful de meditații.