| eiblab a întrebat:

Este cineva dispus să mă ajute să înțeleg matematica si sa ma pregătesc de evaluare?:/va rog sunt clasa a 8 a

7 răspunsuri:
| AnemonaP a răspuns:

Parintii tai de ce nu se implica in educatia ta si nu te trimit la pregătiri?
Scrie pe internet meditatii grauite la matematica cls. a8-a. Am vazut ca sunt destule site-uri.

| Nirvanaaa a răspuns:

Uită-te pe programa și caută filmulețe explicative - sunt destule pe YouTube.
Poti cauta carti de exercitii rezolvate - te uiți cum se rezolva și după le repeți pana înțelegi mecanismul de rezolvare. Dacă nu înțelegi, întreabă profesorul de la clasa. Înveți mult mai bine dacă depui tu efortul. Succes!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Proful de meditații.

| marrryya a răspuns:

Pot incerca eu sa te ajut daca vrei si daca mai ai nevoie

| Whattf123 a răspuns:

Te pot ajuta eu daca.mi dai instagramul tau sau alt ceva pentru a te putea ajutahappy.

| eiblab explică (pentru Whattf123):

Ms mult
Eu.12k pe insta